Sekcja Dobrze Wiedzieć

Zainteresuje Cię jeśli chcesz tworzyć artykuły i podcasty na interesujące tematy

Zadaniem uczestników tej grupy będzie tworzenie własnych tekstów, materiałów i podcastów na wybrane przez siebie tematy. Będą one publikowane w ramach młodzieżowej sekcji Dobrze Wiedzieć. Tym samym zostaniecie włączeni do think tanku OEES HUB. Będziecie mieć możliwość do wyrażenia swojej opinii i pogłębienia wiedzy na dany temat. Tematyka materiałów nie będzie narzucona, abyście mieli pełną swobodę pracy. W przypadku zainteresowania przygotowaniem wywiadu, zapewnimy możliwość kontaktu z ekspertem współpracującym z think tankiem.

W kwestiach tematów, procesu przygotowania i merytoryki przez cały czas trwania projektu będzie was wspierał mentor. Ponadto zapewniona zostanie redakcja/korekta językowa, recenzja, skład i opracowanie graficzne oraz upowszechniania materiałów, a w przypadku podcastów wsparcie techniczne i montaż. Będziecie mogli również włączyć się w prace przy tworzeniu aktualnych serii na naszym kanale podkastowym.

Korzyści:

  • zainteresuje Cię, jeśli chcesz tworzyć artykuły i podcasty na ciekawe tematy
  • z nami dowiesz się jak przygotowywać własne teksty w których chcesz wyrazić swoje opinie (np. artykuły, felietony), jak przygotowywać interesujące podcasty w profesjonalnym studio podcastowym, poznasz proces produkcji podcastu – przygotowania konspektu, wszelkie aspekty techniczne produkcji, nagrywanie, edytowanie, promocja
  • poznanie warsztatu dziennikarskiego dzięki warsztatom z doświadczonymi dziennikarzami
  • możliwość współpracy z ekspertami ruchu Open Eyes Economy
  • promowanie Twojej twórczości i kreowanie marki osobistej

To tylko część aktywności, które przygotowaliśmy dla uczestników projektu.

Jeśli projekt Cię zainteresował i chcesz dowiedzieć się więcej – Zgłoś się do projektu

Kontakt do Nas

Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej
ul. ks. I. J. Skorupki 22
31-519 Kraków
www.fundacjagap.pl

 

Monika Halicka
Koordynator Projektu Open Eyes Economy Young
Tel: +48 791 966 762

Skip to content