EkoUniwersytet OEE

Jeśli chcesz poznać EkoEkspertów, a dodatkowo lubisz wystąpienia publiczne, są one dla Ciebie możliwością do podzielenia się swoją wiedzą

Eko uniwersytet OEE będzie składał się z dwóch części: cykli spotkań z ekspertami oraz działań aktywizujących

Spotkania z ekspertami będą dotyczyć problematyki współczesnych wyzwań związanych z gospodarowaniem wodą, jako efekt zmian klimatycznych. Spotkania będą składały się z wykładów mistrzowskich i masterclass oraz warsztatu. Ekspertami będą cenieni specjaliści, z którymi współpracujemy m.in. w ramach platformy eksperckiej OEES WaterLab oraz Kongresu “Miasto-woda-Jakość-życia”. Wykłady będą pełniły nie tylko rolę edukacyjną, ale również umożliwią bezpośredni kontakt z inspirującymi osobami. Będzie można zainicjować rozmowę oraz zadawać nurtujące was pytania. Mamy nadzieję, że po spotkaniach będziecie gotowi do działania i zmieniania waszego najbliższego otoczenia. Po części wykładowej zorganizujecie spotkania z uczniami krakowskich szkół, podczas których zaprezentujecie im zdobytą wiedzę na temat gospodarowania wodą w najbliższym otoczeniu i wpływie naszych zachowań na zmiany klimatu. Korzyści:
  • okazja do poznania Ekoekspertów, którzy podzielą się wiedzą o najnowszych trendach w temacie gospodarowania wodą (aktualne dane dot. zmian klimatycznych, dane dot. gospodarowania wodą w Polsce w kontekście zmian klimatycznych)
  • weźmiesz udział w cyklu spotkań w formie wykładów i warsztatów z inspirującymi osobami
  • otrzymasz certyfikat naszego Uniwersytetu OEES ukończenia modułu edukacyjnego dot. aktualnego i modnego obecnie tematu zrównoważonego rozwoju i ochrony klimatu
  • zdobycie cennego doświadczenia w organizacji i przeprowadzeniu lekcji edukacyjnej
  • zdobycie doświadczenia w organizacji eventów edukacyjnych oraz wystąpień publicznych
  !!! UWAGA KONKURS !!! Grupa ds. EkoUniwersytetu działająca w ramach projektu Open Eyes Economy Young oraz Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej zapraszają pasjonatów fotografii w wieku 15-25 lat, zamieszkałych w woj. małopolskim do udziału w konkursie fotograficznym: „PIĘKNA I BESTIA – DWA OBLICZA POLSKICH WÓD” Warunki uczestnictwa znajdują się w regulaminie konkursu. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie. Organizatorzy przewidzieli nagrody rzeczowe. Termin zgłaszania prac mija 26 lipca 2023 r. 

To tylko część aktywności, które przygotowaliśmy dla uczestników projektu.

Jeśli projekt Cię zainteresował i chcesz dowiedzieć się więcej – Zgłoś się do projektu

Kontakt do Nas

Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej
ul. ks. I. J. Skorupki 22
31-519 Kraków
www.fundacjagap.pl

 

Monika Halicka
Koordynator Projektu Open Eyes Economy Young
Tel: +48 791 966 762

Skip to content